Ferizaji për herë të parë bëhet me semaforë

Autori:Avdyl Pajaziti

Për herë të parë në historinë e qytetit të Ferizajit janë vendosur semaforët, transmeton Gazeta Fjala.

Semaforët janë vendosur në qendër të qytetit në rrugën Ahmet Kaqiku në kryqëzim me rrugën vëllezërit Gërvalla. /Gazeta Fjala/

11739670_10207079296769693_1331591114_n 11753818_10207079296609689_1542122818_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ferizaji-per-here-te-pare-behet-me-semafore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala