Ferid Agani i jep ndihmë të aksidentuarve

Autori:Avdyl Pajaziti

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, gjatë ditës së sotme ka rastisur në një aksident të shkaktuar në mes të dy veturave në magjistralen Prishtinë- Pejë.

Më këtë rast Agani siç shihet në fotot ka zbritur nga vetura e tijë dhe ju ka ofruar ndihmë një qytetareje e cila ishte aksidentuar.

f2f1f3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ferid-agani-i-jep-ndihme-te-aksidentuarve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala