Ferat Shala: Zemra e Llapushnikut rrah me partinë e çlirimtarëve

Autori:Gazeta Fjala

Kandidati i PDK-së për deputet, Ferat Shala ka qenë sot në Llapushnik prej ku ka thënë se zemra e kësaj pjese të Drenicës rrah me partinë e çlirimtarëve.

“Një takim i përzemërt me bashkluftetarët dhe me anëtarësinë në nëndeget e fshatrave të Grykës se Llapushnikut. Partia Demokratike të Kosovës si çdo herë do ta ketë mbeshtetjen e kësaj pjese të Drenicës. Sikur dje në luftë, ashtu edhe sot në paqe zemra e Grykës së Llapushnikut rrah me partinë e çlirimtarëve dhe të shtetformuesve” ka shkruar ai në facebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ferat-shala-zemra-e-llapushnikut-rrah-me-partine-e-clirimtareve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala