Ferat Shala: Të rinjtë e Komoranit të mobilizuar për të qenë mbështetës të “Rimëkëmbjes”

Autori:Gazeta Fjala

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës Ferat Shala ka thënë se alternativa e vetme për ëndrrat dhe idealet e çdo të riu kosovar, mbetët Partia Demokratike e Kosovës.

Sipas tij, vrulli i demokratëve i të rinjëve është garanca e fitores së PDK-së.

Edhe të rinjtë e Komoranit aktivë dhe të mobilizuar për të qenë mbështetës të “Rimëkëmbjes”, që sot aq shumë po i duhet vendit tonë.

Postimi i plotë i Shalës:

Alternativa e vetme për ëndrrat dhe idealet e çdo të riu kosovar, mbetet Partia Demokratike e Kosovës.

Vrulli i demokratëve të rinj është garanca e fitores sonë.

Edhe të rinjtë e Komoranit aktiv dhe të mobilizuar për të qenë mbështetës të “Rimëkëmbjes”, që sot aq shumë po i duhet vendit

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ferat-shala-te-rinjte-e-komoranit-te-mobilizuar-per-te-qene-mbeshtetes-te-rimekembjes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala