Ferat Shala: Qeverisja e PDK-së po vije

Autori:Gazeta Fjala

Zyrtari i lartë i PDK-së, njëherësh kandidati për deputet nga radhët e kësaj pattie, Ferat Shala, ështē shprehur optimist për fitoren e PDK-së në zgjedhet e 14 shkurtit.

“Mobilizim i jashtëzakonshëm i Këshillit Drejtues të Degës dhe Nëndegëve të PDK-së në Drenas.

Kryetarët e nëndegëve dhe strukturat tjera të partisë sonë kanë arsye të jenë kaq të motivuar, sepse keq-qeverisja Kurti&Hoti e ka sjell Kosovën para kollapsit të përgjithshëm, prandaj ky realitet duhet të ndryshohet.

Qeverisja e PDK-së po vije!

#Rimëkëmbje“, ka shkruar Shala në llogarinë e tij në Facebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ferat-shala-qeverisja-e-pdk-se-po-vije/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala