Ferat Shala i bindur në fitoren e PDK-së

Autori:Gazeta Fjala

Ferat Shala, kandidat për deputet nga Partia Demokrartike e Kosovës është shprehur i bindur se kjo parti do të dalë e para në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ai ka deklaruar se shmuë shpejtë, PDK do të jetë në pozita udhëheqëse, shkruan Gazeta inFokus.

“Partia Demokratike e Kosovës dhe unë, do të jemi në pozita udhëheqëse dhe parlamentare”, ka thënë Shala në RTK.
Sipas tij kjo parti do të jetë në në krye të institucioneve për faktin se ofrojnë programin por edhe listën më të mirë të kandidatëve.

Kujtojmë se zgjedhjet e parakohshme parlamentare do të mabhen me 14 shkurt 2021.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ferat-shala-i-bindur-ne-fitoren-e-pdk-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala