Fëmijët e pasur të Snapchat

Autori:Avdyl Pajaziti

Problemet e tyre ditore janë se cilën orë Rolex do ta përdorin sot, ku ti kalojnë pushimet dhe si të shpenzojnë më shumë.

Problemet e tyre më së miri shprehen përmes këtyre fotove.

Babai im ka shtëpi vetëm 5 milion dollarëshe 🙁

1

 

Cilën për sot ?

 

2

 

Babai im më ka dhënë 1000 arsye për ti përfunduar provimet.

 

3

 

Një lojë e përditshme e Zenga-s

 

4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/femijet-e-pasur-te-snapchat/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala