Fëmija i vdekur sirian në bregdetin turk

Autori:Avdyl Pajaziti

Një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, ka prekur shumë lexues nga e gjithë bota.

Sipas përshkrimit që i është bërë fotografisë, transmeton Telegrafi, thuhet se bëhet fjalë për një fëmijë sirian i cili është gjetur i vdekur në brigjet e bregdetit turk.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/femija-i-vdekur-sirian-ne-bregdetin-turk/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala