Fatmir Limaj tërhiqet nga protesta e opozitës

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas takimit të opozitës që kishin në selinë e AAK, ata janë nisur në drejtim të ndërtesës së Qeverisë për ta vazhduar protestën.

Por aty nuk u pa lideri i NISMA-së Fatmir Limaj. Dje kryetari i Këshillit Kombëtar të NISMA-së paralajmëroi se nëse protesta është e dhunshme partia e tij tërheqet, që edhe ashtu ndodhi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fatmir-limaj-terhiqet-nga-protesta-e-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala