Fatmir Limaj kërkon shkapjen e shtetit

Autori:Avdyl Pajaziti

“Sot jemi bashku të gjithë të rinjët, pensionistet dhe të shtypurit për t’i thënë stop keqqeverisjes dhe kapjes së shtetit”, ka deklaruar Fatmir Limaj.
ai ka deklaruar se dy partit politike PDK e LDK kanë keqpërdorur edhe votën e qytetarëve e kanë vjallur atë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fatmir-limaj-kerkon-shkapjen-e-shtetit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala