Familja Ahmeti fal gjakun e të birit në ditën e festës së Kurban Bajramit

Autori:Gazeta Fjala

Familja Ahmeti, djali i së cilës humbi jetën dje si pasojë e një aksidenti trafiku në Bardhosh ka falur gjakun sot me rastin e Festës së Kurban Bajramit, njofton Klan Kosova.

Numri i viktimave të aksidentit gjatë muajit shtator paraqitet të jetë shumë shqetësues edhe për autoritetet e Policisë së Kosovës, pasi gjatë këtij muaji 19 persona kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në trafik.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/familja-ahmeti-fal-gjakun-e-te-birit-ne-diten-e-festes-se-kurban-bajramit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala