Facebook dhe Instagram jashtë funksionit

Autori:Avdyl Pajaziti

R​rjetet sociale Facebook dhe Instagram nuk janë në funksion.

Facebook-u fillimisht ka shkaktuar probleme në bisedat e njerëzve ndërsa më pas ka dalë nga funksioni duke mos lejuar hapjen e faqes.

Po ashtu, edhe rrjeti social Instagram nuk lejon hapjen e faqes.

Ndërkaq, aplikacionet e Insta-s dhe `FB-së` në telefonat smart edhe pse janë të hapura, nuk lejojnë të kryesh asnjë veprim.

Problemet e Facebook-ut patën filluar që nga nata e djeshme.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/facebook-dhe-instagram-jashte-funksionit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala