Evulimi i logove të famshme (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

 

 

 

Nga evulimi i këtyre logove të famshme, mund të vërejmë se jo gjithmonë kanë pasur shije të mirë themeluesit e firmave të njohura botërore.

 

google


Apple

 

 

 

microsoft

 

 

Nokia

 

 

samsung

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/evulimi-i-logove-te-famshme-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala