Europa shkrin nga vapa (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Europa perëndimore dhe jugperëndimore po kalon një valë të nxehtësisë ekstreme që ka nxitur disa qeveri lokale të këshillojnë njerëzit, fëmijtë dhe pleqtë, të rrijnë sa më shumë brenda shptëive të tyre.

Temperaturat arrijnë deri në 40 gradë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/europa-shkrin-nga-vapa-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala