EULEX-i në aksion të gjerë, bastisen mbi 100 lokacione

Autori:Avdyl Pajaziti

Burime të Indeksonline brenda EULEX-it thonë se misioni evropian në Kosovë së shpejti do të fillojë një aksion të gjerë bastisjes gjithandej vendit.

Këto burime nuk kanë saktësuar se për çfarë do të kryhen bastisjet, por vetëm kanë konfirmuar se do të jenë mbi 100 lokacione që do të bastisen në tërë Kosovën.

“Nga këto bastisje pritet të arrestohen dhjetëra persona”, kanë thënë këto burime. /Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/eulex-i-ne-aksion-te-gjere-bastisen-mbi-100-lokacione/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala