Eulex i dhuron 15 automjete Doganës së Kosovës

Autori:Avdyl Pajaziti

Dogana e Kosovës ka njoftuar se sot organizon ceremoninë e pranim-dorëzimit  të donacionit të rradhës nga EULEX.

Ky donacion përfshin 15 automjete të cilat i dhurohen Doganës së Kosovës.

Në këtë ceremoni do të marrin pjesë Ministri i Financave z. Avdullah Hoti si dhe Shef i Misionit të EULEX z. Gabriele Meucci.

Ceromonia mbahet në Drejtorin e Doganës me fillim nga ora 9:30.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/eulex-i-dhuron-15-automjete-doganes-se-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala