ETC e tepron me SMS promovues (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

 

Rrjeti i marketeve ETC, që menaxhohet nga Ramiz Kelmendi është duke i shqetësuar qytetarët  e Kosovës me SMS promovuese.

Një fakt ETC për të treguar se ka bërë lirim të çmimeve për festen e Bjaramit u ka dërguar qytetarëve nga dhjetë sms në telefon.

Disa qytetarët kanë dërguar në Gazetën Fjala disa foto që e tregojnë këtë.

“Konsumator/e i/nderuar, ETC ofron SUPER CMIME për Festen e Kurban Bajramit. Për më shumë informata vizitoni linkin…” është SMS që ETC e ka dërguar tek qytetarët./Gazeta Fjala/.

elkoo

 

12022008_10207869315275089_1660632191_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/etc-e-tepron-me-sms-promovues-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala