Erdogan viziton Tiranën

Autori:Avdyl Pajaziti

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan pritet të vizitojë Tiranën më 13 maj. Lajmin e bëjnë të ditur burime nga presidenca e Shqipërisë.

Ai do shoqërohet në këtë vizitë nga disa biznesmenë. Erdogan do takohet me presidentin Bujar Nishani dhe kryeministrin Edi Rama. Ai do jetë i pranishëm edhe në një tryezë biznesi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/erdogan-viziton-tiranen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala