Era e hedh në tokë minaren e xhamisë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Erërat e fuqishme të natës së mbrëmshme e kanë dëmtuar edhe xhaminë e lagjes Kobajë në Prizren.

Bazuar në pamjet e dërguara nga shikuesit tanë, shihet minarja e ndarë në gjysmë dhe e rrëzuar në tokë, njofton Klan Kosova.

xhamia 2 xhamia era

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/era-e-hedh-ne-toke-minaren-e-xhamise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala