Enver Hoxhaj vozitë ilegalisht veturën e MPJ-së

Autori:Zekirja Shabani

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani ka akuzuar ish ministrin e Punëve të Jashtme, Enver Hoxhajn se po e vozitë ilegalisht veturën zyrtare të MPJ-së. sips saj Hoxhaj nuk ka të drejtë të shfrytëzoj këtë veturë pasi që nuk është më ministër. Për këtë I ka adresuar pyetje edhe ministrit ttë Administratës Publike, Mahir Jaggjillar, por nuk ka marrë përgjigje.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/enver-hoxhaj-vozite-ilegalisht-veturen-e-mpj-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala