Ëndërra e Labit për hekurudhën

Autori:Zekirja Shabani

Këngëtari Ferizajas, Labinot Tahiri ka shpalosur një dëshirë se si do të dëshironte të dukej hekurudha në qytetin e tij.

“Do të doja që njē ditē, të shoh hekurudhēn në qytetin tonë, në Ferizaj në këtë gjendje! Nuk dua të them se do e bejë një dit, por do e bëjmë njē ditë në të ardhmen sëbashku”, ka shkruar ai në faqen e tij në facebook.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/enderra-e-labit-per-hekurudhen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala