Emrat e të arrestuarve në aksionin e sotëm policor

Autori:Avdyl Pajaziti

Nga aksioni i sotëm i policisë, ku Njësia Speciale bastisi njërin nga lokalet e Pallatit të Rinisë, tanimë janë në kërkim tre persona.

Adem Grashtica, Afrim Borovci dhe Artan Sejdiu janë duke u kërkuar nga Policia e Kosovës.

Indeksonline merr vesh se menaxheri i lokalit të bastisur, Baron, është arrestuar pasi dyshohet të jetë sekseri i fajdeve.

Ndryshe, Indeksonline sot ka raportuar e para nga vendi i ngjarjes në orët e hershme të mëngjesit për bastisjen në Pallat të Rinisë.

foto

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/emrat-e-te-arrestuarve-ne-aksionin-e-sotem-policor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala