Elhaida Dani kryeson bindshëm sondazhet për Eurovizion

Autori:Avdyl Pajaziti

Përfaqësuesja e Shqipërisë, Elhaida Dani, renditet e para në sondazhet e Eurovizionit.

Kënga e Danit ka marrë 9 mijë e 39 vota ose 28.41 përqind duke lënë pas gjithë këngët e tjera.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/elhaida-dani-kryeson-bindshem-sondazhet-per-eurovizion/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala