Elbasan Arena vishet kuqezi (Foto-Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Elbasani sot është zgjuar kuq e zi, ndërsa mijëra tifozë të ardhur nga Maqedonia, Kosova e Danimarka po nisin të mbushin rrugët e qytetit

Në hyrje të tunelit të Elbasanit është vënë re prania e disa efektivëve të policisë, raporton OraNews. Gjithçka ka nisur mbarë në pritje të ndeshjes “Shqipëri-Serbi” sot në 20:45 në “Elbasan Arena”.

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/elbasan-arena-vishet-kuqezi-foto-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala