Elbasan Arena është gati

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe pak orë na ndajnë nga sfida e shumëpritur Shqipëri-Armeni, e vlefshme për eleminatoret e “Euro 2016”. “Elbasan Arena” është gati të presë jo vetëm futbollistët e të dy ekipeve por edhe mijëra tifozë që do të mbërrijnë nga të gjitha trojet shqiptare.

Stadiumi ka bërë përgatitjet e fundit dhe gjithçka duket në perfeksion për një sfidë që pritet të dhurojë shumë emocione, transmeton Portali Albeu.

Shqipëri-Armeni starton në ora 18:00.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/elbasan-arena-eshte-gati/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala