El Capo vështirë se do të arrestohet sivjet (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

I ashtuquajturi “Zot i Drogës”, Joaquín Archivaldo Guzmán Loera, ose i mirënjohur si El Capo, vështirë se do të mund të kapet përsëri nga autoritete meksikane, të paktën jo sivjet.

Kjo për arsye se për Halloween maska kryesore për t’u shitur në tregun meksikan do të jetë fytyra e pronarit të kartelit të drogës Sinaloa, njofton Klan Kosova.

El Capo ishte arrestuar njëherë nga policia, por ai iku nga burgu në një mënyre të paparë, për të mos u zënë më qysh atëherë, edhe pse kohëve të fundit u raportua se ai ishte plagosur nga forcat e rendit.

Çmimi i maskës së Capos kushton 32 euro.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/el-capo-veshtire-se-do-te-arrestohet-sivjet-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala