Ekskluzive: Momenti kur Albulena dhe Albini i sakatojnë me sprej sigurimin e Kuvendit (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Momenti kur Albulena Haxhiu dhe Albin Kurti hedhin sprej në drejtim të sigurimit të Kuvendit

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu edhe sot ishte aktive gjatë aksionet të opozitës për të pamundësuar mbajtjen e rregullt të Kuvendit të Kosovës.

Mirëpo, jo gjithçka shkoj në favorin e saj, pasi ajo në ndërkohë u alivanos nga sprej dhe gazi lotsjellës.

E gjitha kjo ndodhi në shkallët ku ishin vendosur sigurimi i Kuvendit për të pamundësuar shkuarjen e opozitës në katin ku po mbahej seanca në të cilën u miratua në parim ligji për buxhetin i vitit 2016.

Indeksonline ju sjell pamjet ekskluzive kur Albulena Haxhiu dhe Albin Kurti hedhin piper-sprej në drejtim të sigurimit, si dhe hedhin gaz lotsjellës. /Indeksonline/

Video ketu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ekskluzive-momenti-kur-albulena-dhe-albini-i-sakatojne-me-sprej-sigurimin-e-kuvendit-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala