Ekskluzive: Jahjaga kthehet në Kosovë (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka arritur në Kosovë.

Në këto momente është duke zbritur nga avioni në Aeroporin e Prishtinës, shkruan Gazeta Fjala.

E para e shtetit gjatë ditës ka qëndruar në Londer, ku është takuar me ministren e shtetit për politikë të jashtme dhe përfaqësuesen speciale të kryeministrit britanik për parandalimin e dhunës seksuale në konflikt, Baroneshën Joyce Anelay.

Gazeta Fjala, sjell foto eksluzive të Jahjagës gjatë arritjës në Prishtinë./ Gazeta Fjala/

jahjagaaa

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ekskluzive-jahjaga-kthehet-ne-kosove-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala