Ekipi i Shqipërisë etnike

Autori:Avdyl Pajaziti

Prejardhja e lojtareve te kombetares sonte duke filluar nga ora 20:45, e gjithë vëmendja e shqiptarëve është në Elbasan Arena ku Shqipëria pret Serbinë në ndeshjen e vlefshme për Euro 2016

Interesante është fakti se pozita gjeografike e futbollistëve të Kombëtares janë nga të gjitha trevat shqiptare duke formuar Shqipërinë Etnike.

Tifozët kuqezi kanë shpërndarë një foto në rrjetet sociale për të ironizuar edhe fobinë më të madhe të Serbisë, atë të Shqipërisë së bashkuar.

12067143_10153217894788479_505141078_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ekipi-i-shqiperise-etnike/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala