Edi Rama uron pavarësinë, anashkalon liderët

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar popullin e Kosovës me rastin e 7 vjetorit të pavarësisë.

“Gezuar Diten e Pavarësisë së Kosovës me nderimin e thellë për të gjithë të rënët në luftën çlirimtare!”, ka shkruar ai në faqen e tij në Facebook. Ai, në këtë postim të shkurtër nuk i është drejtuar asnjë lideri institucional.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edi-rama-uron-pavaresine-anashkalon-lideret/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala