Edi Rama sot në Kosovë?

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama do ta vizitojë sot Kosovën.

Ai do të arrijë në Aeroportin e Prishtinës në ora 11:00.

Kështu thonë burime të KosovPress-it. Megjithatë ende nuk dihet agjenda e kryeministrit shqiptar, Edi Rama, meqë institucionet tona ende nuk kanë njoftuar për ndonjë takim eventual.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edi-rama-sot-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala