Edi Rama qëllohet me vezë

Autori:Avdyl Pajaziti

Është qëlluar me vezë teksa largohej nga Fakulteti i Shkencave Sociale automjeti i kryeministrit Edi Rama.

Nga informacionet e fundit mësohet se, policia ka reaguar duke arrestuar 6 persona që dyshohet të kenë hedhur vezët në drejtim të automjetit.

Për momentin identitetet e tyre nuk dihen, por pritet që në orët e mëvonshme të dalin detaje mbi sa ka ndodhur.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edi-rama-qellohet-me-veze/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala