Edhe vajza e Shyhretës ia nis muzikës

Autori:Avdyl Pajaziti

Quhet Engjëllusha Salihu, e besoj se tani do të mësoheni me këtë emër të ri në skenën muzikore shqiptare. Por është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit që ka gati të sjellë këngën e parë me titull “Simpatik” edhe me videoklip realizuar nga “EMF Creative” dhe me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani e orkestrim nga Florent Boshnjaku./KS

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-vajza-e-shyhretes-ia-nis-muzikes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala