Edhe tri çmime të reja për aeroportin  ‘Adem Jashari’

Autori:Avdyl Pajaziti

Aeroporti ndërkombëtarë i Kosovës ka fituar edhe tri çmime të reja në njërën ndër garat më të mëdha botërore që i janë ndarë nga StevieAwards 2015.

“Këto çmime fitohen nga grupi i kompanive Limak për projektin në shtetin e Kosovës i cili është një shtet i pavarur dhe shteti më i ri në Evropë”, ka deklaruar HaldunFiratKöktürk Drejtori Gjeneral i ANP ‘ Adem Jashari’.

Ai thotë se çmimet e fituara e motivojnë atë dhe punonjësit e tij për të punuar më shumë, transmeton Gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-tri-cmime-te-reja-per-aeroportin-adem-jashari/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala