Edhe Thaçi i gëzohet tri pikëve të Shqipërisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendëskryeministri i Kosovës, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçi nuk është përmbajtur nga gëzimi i lajmit për Shqipërinë e cila mori 3 pikë nga CAS.

Ai ka uruar Shqipërinë për këtë fitore duke shkruar në Facebook: “Fantastike! Gjithnjë më afër “Euro 2016”. Gëzuar Shqipëri! HTH”, transmeton Indeksonline./Indeksonline.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-thaci-i-gezohet-tri-pikeve-te-shqiperise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala