Edhe Tetova kundër Zajednicës

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot përballë pallatit të kulturës në Tetovë disa qytetar dhe student janë mbledhur së bashku për t’ju dhënë përkrahje protestave të nesërme në Kosovë të organizuar nga tre subjektët më të mëdha opozitare: Lëvizja Vetvendosje, Nisma dhe AAK, njofton Telegrafi.

Protesta do të realizohet nesër kundër Zajednicës dhe marrëveshjes për demarkacionin me Malin e Zi. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-tetova-kunder-zajednices/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala