Edhe sot pa ujë dy lagje të Prishtinës

Autori:Avdyl Pajaziti

Kompania e Ujësjellësit Rajonal ”Prishtina”-sh.a. njofton të gjithë konsumatorët e lagjes “Taslixhe” në Prishtinë dhe Rrugës “Haxhi Zeka” në tërësi se edhe sot, e premte, duke filluar nga ora 10:00 deri në 18:30, do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm.

Ndërprerja e sërishme e furnizimit me ujë të pijshëm ditën e sotme, vjen si shkak i punimeve teknike, më saktësisht disa testime të rrjetit të ri në rrugën dhe lagjen e lartcekur, e që ditën e djeshme ka qenë e pamundur teknikisht që të përfundojnë tërësisht, njoftoi KUR ”Prishtina”

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-sot-pa-uje-dy-lagje-te-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala