Edhe Safete Hadergjonaj në homazhet e Beg Rizajt

Autori:Avdyl Pajaziti

Në homazhet për nder të Beg Rizajt të vrarë në Kumanovë po merr pjesë edhe deputetja nga radhët e PDK-së, Safete Hadergjonaj.

Ajo shihen në radhët e para ulur për skaj arkivolit të Rizajt në Gllogjan./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-safete-hadergjonaj-ne-homazhet-e-beg-rizajt/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala