Edhe Presidentja i nënshtrohet kontrollit

Autori:Gazeta Fjala

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga i është nënshtruar sot kontrollit derisa hynte në zyrën e saj, e cila gjendet në të njëjtën ndërtesë me Kuvendin e Kosovës.

Kontrollit janë duke iu nënshtruar edhe deputetët e tjerë, ndërsa gazetarët do të presin edhe për pak kohë.

1-presidentja

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-presidentja-i-nenshtrohet-kontrollit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala