Edhe Pallati i Drejtësisë mbushet me ujë

Autori:Avdyl Pajaziti

Uji ka hyrë edhe në Pallatin e Drejtësisë

Në fotografitë që do shihni, në shumë zyra ka pikë shiu nga lartë.

Diku mbi kompjuterë e diku nëpër tavolina dhe në tokë, por kjo e pamundëson vijimin e punës në kushte normale.

Kjo ka ndodhur përkatësisht në Gjykatën Supreme dhe në atë të Apelit.

Ndryshe, në këtë Pallat vazhdimisht ndodhin probleme. Ky objekt edhe pse i ri, problemet teknike në të kanë filluar edhe pa u përuruar./lajmi.net

Shiu në Gjykatën Supreme Gjykata Supreme 2 (1) Gjykata Supreme 1 (3) Gjykata e Apelit-perdhese2 (1) shiu në Gjykatën e Apelit - përdhesë Gjykata e Apelit-perdhese foto 3 (1) Gjykata e Apelit,  perdhese 4 (1) Gjykata Supreme 1 (2) Gjykata Supreme

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-pallati-i-drejtesise-mbushet-me-uje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala