Edhe një i vdekur në Shkëmbin e Kavajës

Autori:Avdyl Pajaziti

Një tjetër pushues është mbytur ditën e sotme në plazhin e Shkëmbit të Kavajës.

Viktima është 59-vjeçari, Telhad Hasani, nga Dibra e Madhe, dhe dyshohet se ka vdekur nga infarkti.

Mësohet se 59-vjeçarit i është dhënë ndihma e parë, por ka qenë i pa mundur shpëtimi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-nje-i-vdekur-ne-shkembin-e-kavajes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala