Edhe një aksident në Prishtinë (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Para pak minutash ka ndodhur një aksident në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë, transmeton Infokusi.

Sipas një lexuesi të aksidentuara janë 2 makina, ndërsa policia dhe ndihma e shpejtë kanë mbërritur në vend-ngjarje. Të lënduar ka, por nuk dihen më shumë informacione.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-nje-aksident-ne-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala