Edhe në Bruksel kundër Zajednicës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Shqiptarët në Bruksel kanë protestuar sot kundër “Zajednicës” dhe demarkacionit me Malin e Zi.

Një grup i shqiptarëve që jetojnë në Belgjikë, kanë protestuar sot në Bruksel kundër “Zajednicës” dhe demarkacionit të kufirit me Malin e Zi.

Sipas një foto tëpublikuar në faqen e Vetëvendosje-s, shihet se protetuesit kanë mbajtur edhe një mbishkrim në duar në të cilin shkruhej “Jo “Zajednica” dhe demarkacioni me Malin e Zi”, po ashtu edhe flamuj kombëtar.

12047016_10153025278027000_5000281397696622369_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-ne-bruksel-kunder-zajednices-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala