Edhe Lista Serbe merr pjesë në ratifikimin e MSA-së

Autori:Avdyl Pajaziti

Në sallën e Kuvendit të Kosovës ku pritet të mbahet seanca për MSA-në përveç deputetëve të pozitës dhe opozitës kanë hyrë edhe deputet e Listës Serbe.

Më herët deputeti i kësaj partie Nenad Rashiq tha për Indeksonline se besonte që do të jenë në seancë mirëpo ende nuk patën ndonjë vendim përfundimtar./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-lista-serbe-merr-pjese-ne-ratifikimin-e-msa-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala