Edhe kjo është Prishtinë – 50 m larg Grandit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

20150121_135912PRShpend, kjo pamje është në Prishtinë, 50 metra larg Hotelit Grand. Kryetar, kjo ndërtesë po shembet çdo ditë. Ka disa ditë që pikë pa ndërprerë. Pasojat do të jenë të rënda po u shemb. Intervenimi në të është i domosdoshëm. Fasada në anën tjetër të sajë veç u shemb para disa ditësh. Fatmirësisht pa pasoja në njerëz.

20150121_135920

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-kjo-eshte-prishtine-50-m-larg-grandit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala