Edhe flamuri i Ballistit në protestë (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Në mesin e shumë flamujëve dhe pankatarve vend ka zënë edhe flamuri i Ballistit. Këtë flamur është duke e mbajtur në duar një qytetarë i moshuar.

Për më shumë shiheni fotot.

11160405_10206381054874082_438902336_n

11156918_10206381055394095_1046610381_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-flamuri-i-ballistit-ne-proteste-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala