Edhe Fitore Pacolli në protestë

Autori:Avdyl Pajaziti

Shefja e kabinetit të kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti, Fitore Pacolli është ndër protestuesit që po qëndrojnë tek Kuvendi i Kosovës.

FP-690x380

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-fitore-pacolli-ne-proteste/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala