Edhe Conad vjedhë qytetarët

Autori:Avdyl Pajaziti

Rrjeti i marketeve italiane në Kosovë po i mashtron qytetarët e Kosovës në çmime. Produktet në këtë market po dalin më të shtrenjta në arkë se sa çmimet e reklamuara në rafte. Një fakt të tillë e ka paraqitur një qytetarë në facebook ku ka bërë publike faturën, transmeton Gazeta Fjala.

11868855_10207583489209616_2117465888_n

Nuk është hera e parë që ndodhin këto gjëra pasi që mashtrime të tilla ka pasur edhe në marketet e tjera të mëdha në Kosovë. /Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-conad-vjedh-qytetaret/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala