As Arsim Bajrami “nuk di” të shkruajë shqip (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Karavanit të atyre që nuk dijnë të shkruajnë shqip, i bashkëngjitet edhe Ministri i Arsimit, Arsim Bajrami dhe Xhavit Shala.

Këta të dy kanë shkruar doracakun për përgatitjen e provimit të jurispodencës, ku kanë bërë gabime drejtshkrimore gjatë shkrimit të referencave.

Doracaku është publikuar nga Ministria e Drejtësisë./Gazeta Fjala/

12019180_10207526308104697_1813807715_o 12020355_10207526309464731_357161808_o 12037710_10207526309224725_923306761_o

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/edhe-arsim-bajrami-nuk-di-te-shkruaje-shqip-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala