eBay 159 milionë blerës aktivë dhe 2.1 miliardë dollarë të ardhura

Autori:Avdyl Pajaziti

Distributori online eBay thyen parashikimet dhe raporton 2.1 miliard dollar të ardhura ku 545 milion janë fitim neto ose 45 % për çdo aksion.

Ky është raporti i parë i distributorit si një kompani më vehte që kur u nda nga PayPal.

Ky distributor ka më shumë se 159 milion blerës aktivë në platformën e saj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ebay-159-milione-bleres-aktive-dhe-2-1-miliarde-dollare-te-ardhura/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala